Firma Kessel obchodzi 15-lecie

22.05.2019

Kessel to czołowy producent systemów odwadniania – urządzeń przeciwzalewowych, przepompowni, wpustów i separatorów. 9 maja 2019 firma obchodziła swój jubileusz.

 

Wydarzenie zgromadziło ok. 150 osób – partnerów biznesowych, przedstawicieli mediów i pracowników. Obecny był zarząd firmy z założycielem Bernhardem Kessel. Uroczystość prowadził znany prezenter pogody – Jarosław Kret – który będzie twarzą kampanii promocyjnych firmy. Podczas gali głos zabrał Alexander Kessel, który wspominał początki działań eksportowych w Polsce, objaśnił skąd wziął się pomysł na biznes i kto zapoczątkował proces, który doprowadził firmę do aktualnej pozycji – wiodącego producenta rozwiązań odwadniających w Polsce.

 

Czytaj: Rewolucja w zakresie odwadniania – połączenie zaworu zwrotnego z zaletami przepompowni KESSEL Ecolift XL

 

Jubileusz firmy Kessel

 

Przedstawiciele firmy podkreślali, że firma chce być stale blisko klientów i dbać o rozwój ich kompetencji. Z tego względu tak duży nacisk kładziony jest na szkolenia i udział w targach ogólnopolskich i regionalnych. Jako istotne obszary wskazano również digitalizację i wdrażanie komponentów środowiska projektowego BIM. Podkreślono, że za dotychczasowym sukcesem firmy stoi zgrany i ambitny zespół o szerokich kompetencjach.

 

Firma Kessel jest czołowym producentem systemów odwadniania. Ma w ofercie wpusty punktowe, odpływy liniowe i ścienne, zawory zwrotne, przepompownie, separatory tłuszczu i substancji ropopochodnych. Grupa KESSEL dąży do osiągnięcia i utrzymania pozycji lidera w obszarze technologii odwadniania poprzez tworzenie innowacyjnych i funkcjonalnych produktów najwyższej jakości. Nadrzędnym celem firmy jest ochrona domów, zdrowia i środowiska klientów. Realizując nowe pomysły i projekty, Kessel ma na uwadze „zielone rozwiązania”, zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Firma zapewniamy fachowe doradztwo techniczno-projektowe, pomoc w doborze urządzeń oraz serwis na terenie całego kraju.

 

Czytaj: Najkrótsza droga odwadniania

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.