Festyn rodzinny w Śląskiej OIIB

11.07.2018

Zorganizowany już po raz trzeci Festyn Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa zgromadził 26 maja br. na terenie parku Giszowieckiego w Katowicach blisko 900 uczestników – członków izby wraz z rodzinami i zaproszonych gości.

Odbywający się w tym roku pod hasłem „Żyj bezpiecznie”, został objęty honorowym patronatem prezydenta Katowic i prezesa Krajowej Rady PIIB.

 

 

Bogaty program imprezy sprawił, że każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Uczestników festynu przywitał Roman Karwowski, przewodniczący Rady ŚlOIIB, życząc udanej zabawy w pięknym otoczeniu i przy wymarzonej na plenerową imprezę pogodzie. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz województwa, samorządu terytorialnego, uczelni wyższych, samorządów zawodowych i gospodarczych oraz stowarzyszeń naukowo-technicznych. W festynie uczestniczył Andrzej R. Dobrucki, prezes PIIB, a z okręgowych izb przybyli reprezentanci: Dolnośląskiej, Kujawsko-Pomorskiej, Lubelskiej, Łódzkiej, Małopolskiej, Mazowieckiej, Opolskiej, Podkarpackiej, Pomorskiej, Świętokrzyskiej, Warmińsko-Mazurskiej, Zachodniopomorskiej OIIB; był też przedstawiciel CKAIT w Ostrawie. Festyn został zarejestrowany przez uczestniczącą w imprezie ekipę Dolnośląskiej Telewizji Internetowej.

Sprawna organizacja, przyjazna rywalizacja, dobra muzyka, smaczne jedzenie i piękna pogoda sprawiły, że zarówno dorośli jak i dzieci bawili się doskonale. Ta forma spotkania integracyjnego została ponownie bardzo dobrze przyjęta przez uczestników.

 

Maria Świerczyńska

 

Więcej w „Informatorze Śląskiej OIIB” nr 2/2018.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.