Designer marki Beckers: nowe opakowania, nowe możliwości

08.08.2007

Beckers rozszerzył paletę barw farby Designer Väggfärg Helmatt. Jest teraz dostępna w gamie ponad 2000 odcieni. Produkt łatwo rozpoznać po nowym opakowaniu, z charakterystyczną gamą wielobarwnych paseczków.

Beckers rozszerzył paletę barw farby Designer Väggfärg Helmatt. Jest teraz dostępna w gamie ponad 2000 odcieni. Produkt łatwo rozpoznać po nowym opakowaniu, z charakterystyczną gamą wielobarwnych paseczków. Zmiana opakowań dotyczy również dwóch innych farb z rodziny Designerów: Väggfärg Helmatt i Väggfärg Matt.

Designer Väggfärg Helmatt to wodorozcieńczalna, matowa farba lateksowa do ścian i sufitów.

Od lipca tego roku, dotychczasowa oferta składająca się z 24 gotowych kolorów, została rozszerzona o kolor biały i 3 bazy wyjściowe. Korzystając z mieszalników farb systemu Beckers, można teraz uzyskać dowolny kolor z palety ponad 2000 odcieni.

 

Fot. Beckers
 
Fot. Beckers

Produkt dobrze kryje malowane powierzchnie oraz szybko schnie, tworząc zmywalne powłoki. Cechuje go także wysoka trwałość koloru, co oznacza, że pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z biegiem czasu.

Matową farbę dyspersyjną Designer Väggfärg Helmatt charakteryzują paseczki w odcieniach zieleni i żółci, natomiast półmatową farbę lateksową Designer Väggfärg Matt tonacje pomarańczowe. Nowy design opakowań ułatwia szybkie odnalezienie farby pośród innych na sklepowej półce.

Beckers to szwedzka marka nastawiona zarówno na jakość produktów, jak i troskę o zdrowie klientów. Designer Väggfärg Helmatt  posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego jako farba spełniająca restrykcyjne wymogi dotyczące ochrony przed alergią.

Nie zawiera substancji uczulających, w tym rozpuszczalników i amoniaku, dzięki czemu może być używana do malowania ścian w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach, szpitalach oraz wszędzie tam gdzie nie powinny występować czynniki alergizujące. 

 

Przykład aranżacji wnętrza z wykorzystaniem farb Beckers
Fot. Beckers

 

Przykład aranżacji wnętrza z wykorzystaniem farb Beckers
Fot. Beckers

Dane techniczne:
Designer Väggfärg Helmatt [5]
Stopień połysku mat
Wydajność do 16 m2 / l
Opakowania 2,5 l
Sugerowana cena brutto 55,42 zł (baza)
 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.