Centrala VENTUS 2016 – wynik wielu lat doświadczeń

28.09.2015

Niezawodność, trwałość, energooszczędność, wielofunkcyjność, stabilność konstrukcji i precyzja działania oraz wygoda i prostota obsługi to cechy, jakimi powinny charakteryzować się urządzenia wentylacyjno-klimatyzacyjne, obsługujące współczesne, niekiedy bardzo wymagające obiekty.

Mając na uwadze powyższe cechy, VTS prezentuje centralę VENTUS 2016, która jest wynikiem gromadzonej na przestrzeni lat specjalistycznej wiedzy i doświadczeń w zakresie budowy i eksploatacji urządzeń wentylacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dołożyliśmy wielu starań, aby zwiększyć funkcjonalność i efektywność oraz uzupełnić nasze produkty o szereg nowych, specjalistycznych funkcji.

 

 

 

W celu zapoznania się ze szczegółami wprowadzonych zmian zapraszamy do odwiedzania strony http://vtsgroup.pl/VENTUS/VENTUS2016/pl

 

VTS Polska Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 87, piętro 9

00-844 Warszawa 

tel. +48 22 431 37 00

fax +48 22 431 37 14

e-mail: warszawa@vtsgroup.com

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.