Budowa Osiedla Klonowy Park w Janowie Lubelskim

19.10.2016

Rozpoczęła się realizacja kolejnego etapu Osiedla Klonowy Park, inwestycji realizowanej przez Grupę Kapitałową WIKANA SA.

Osiedle Klonowy Park to zespół trzech budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ulicy Sowiakowskiego w Janowie Lubelskim. W pierwszym etapie inwestycji do użytku oddanych zostało 21 mieszkań. Obecnie w realizacji znajduje się kolejny budynek, w którym łącznie znajdą się 24 mieszkania (dwu-, trzy- i czteropokojowe) wyposażone w balkony lub loggie, w metrażach od 54 do 76 m². Do dyspozycji mieszkańców będą także boksy garażowe. Dodatkowo do mieszkań przynależeć będą komórki lokatorskie.

Elewacja budynków w pełni harmonizuje z roślinnością, która wypełnia całe osiedle. Jasna kolorystyka, wzbogacona o zielone balkony i brązowe bramy garażowe, podkreśla prostotę i elegancję.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.