Botanica Jelitkowo – urban jungle

30.05.2019

Botanica Jelitkowo to nowa ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa Invest Komfort powstała blisko morza, na granicy Sopotu i Gdańska, zrealizowana zgodnie z najnowszym trendem urban jungle.

 

Botanica Jelitkowo – osiedle wśród zieleni

 

Osiedle Botanica Jelitkowo wpisuje się w trend urban jungle – nurt w architekturze promujący powrót do natury, życie wśród roślin, nawet w centrum metropolii – dzięki temu, że jest usytuowana blisko miejskiej infrastruktury, a jednocześnie przy zielonych parkach i nadmorskiej plaży. Dodatkowo wokół kameralnych budynków zasadzono aż 18 tys. roślin (ponad 80 gatunków) – drzewa, krzewy, kwiaty, ozdobne trawy, byliny, pnącza, paprocie oraz rośliny wodne.

W Botanica Jelitkowo zaprojektowano też liczne udogodnienia: prywatny warsztat i strefę samochodową, w której można umyć auto, siłownię zewnętrzną, strefę rekreacyjno-wypoczynkową z kortem tenisowym oraz boiskiem wielofunkcyjnym, strefę fitness z salą klubową, siłownią i SPA, plac zabaw. We wnętrzach zastosowano naturalne materiały, jak czarny granit, oraz oryginalne detale w większości wykonywane na zamówienie.

Architektura: Studio MAARTE.

 

 

Czytaj także: Kolejny etap osiedla Nadmorski Dwór w Brzeźnie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.