BIM Day 2017

17.01.2018

O roli BIM w procesie projektowania i realizacji inwestycji budowlanych oraz o BIM w kontekście wyzwań i przyszłości polskiej branży budowlanej dyskutowało ponad 400 uczestników konferencji BIM Day 2017. BIM – polska perspektywa: budowa XXI wieku.

„BIM nie jest narzędziem, metodą czy technologią. Jest koncepcją między- branżowej współpracy na każdym etapie pracy nad obiektem budowlanym i infrastrukturalnym. Oznacza transparentność procesów oraz realną komunikację między poszczególnymi stronami. Kolejna edycja konferencji BIM Day pokazała, że warto rozmawiać o BIM w szerokim gronie – włączając do dyskusji wszystkie strony zaangażowane w proces inwestycyjno-budowlany” – mówi Przemysław Nogaj, AEC Territory Sales Executive, Autodesk.

Konferencja zgromadziła ponad 400 architektów, projektantów instalacji, inżynierów lądowych i wodnych, wykonawców oraz inwestorów na rynku budowlanym, w obszarze obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych. Merytoryczny wkład w BIM Day miało 45 międzynarodowych prelegentów, dzięki którym udało się stworzyć program zawierający blisko 20 sesji związanych z różnymi obszarami BIM. Uczestnicy mieli do wyboru 4 ścieżki: legislacja i standardy, BIM dla inwestorów i wykonawców, BIM w infrastrukturze, BIM dla architektów, konstruktorów, instalatorów oraz dodatkowo: technologie dla branży. Materiały z #BIMDay2017 dostępne są na www.autodesk.pl/BIMday2017.

 

Przemysław Nogaj, Autodesk

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.