Barwne szkło budowlane

01.08.2012

Dzięki nowoczesnym technologiom intrygujące elementy ze szkła podziwiać możemy nie tylko na fasadach, ale coraz częściej również pod postacią elementów dekoracyjnych wnętrz czy mebli. Szkła Guardian DecoCristal i LamiGlass Deco to propozycja dla tych, którzy chcą się cieszyć oryginalnymi przestrzeniami i paletą soczystych barw.

 

DecoCristal

z pewnością trafi w gusta osób, dla których ważne są detale. Ten rodzaj szkła – lakierowany  organicznymi, nieprzezroczystymi farbami – może być stosowany w całej gamie rozwiązań: od stołów, mebli kuchennych i drzwi do garderoby po ścianki działowe, drzwi przesuwne czy witryny sklepowe. DecoCristal dostępny jest w wersjach bezpiecznej, odpornej na zarysowania oraz SatinDeco (matowej, o gładszej i bardziej eleganckiej strukturze). Istotną cechą szkła jest również możliwość pełnej personalizacji w ramach palety kolorów RAL, dzięki czemu każdy nabywca może osiągnąć dokładnie taki efekt wizualny, jakiego oczekuje. Co więcej, standardowo DecoCristal produkowany jest na bazie szkła ExtraClear, co eliminuje konieczność stosowania zdecydowanie droższego szkła odżelazionego (Low Iron), używanego przez innych producentów szkieł lakierowanych.
Szkło jest dostępne w standardowym wymiarze 2550 x 3210 mm,  grubość 4 i 6 mm.

 

LamiGlass Deco

to szkło składające się z dwóch tafli połączonych jedną lub wieloma warstwami kolorowej folii PVB. Zapewnia nie tylko intrygujące wrażenia estetyczne, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki swojej wytrzymałości, może być stosowane w oknach, ściankach ozdobnych, na sufitach, filarach czy schodach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zgodność z produktem LamiGlass Acoustic pozwala zapewnić wyciszenie tak ważne w coraz głośniejszych przestrzeniach miejskich.
Szkło jest dostępne w standardowym wymiarze 2400 x 3210 mm,  grubość 3+3, 4+4, 5+5, 6+6, 8+8 mm.

Oba rodzaje szkieł mogą być poddawane dalszej obróbce, np. wierceniu czy szlifowaniu. Inne wymiary i grubości szkła niż standardowe dostępne są na życzenie klienta.  

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.