Astrum Business Park z pozwoleniem na użytkowanie

29.03.2016

W marcu br. warszawski kompleks biurowy Astrum Business Park uzyskał pozwolenie na użytkowanie wydane przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla m. st. Warszawy.

Realizacja biurowca rozpoczęta w 2013 r. została sfinalizowana pozytywną kontrolą i wydaniem Decyzji o udzielenie pozwolenia na użytkowanie dla Etapu I oraz garażu podziemnego Etapów I oraz II dla inwestycji Astrum Business Park zlokalizowanej przy ul. Łopuszańskiej 95 w Warszawie.

Astrum Business Park to nowoczesny kompleks biurowy klasy A znajdujący się w jednej z większych i bardziej cenionych stref biznesowych Warszawy. Składa się z 6-kondygnacyjnego budynku usytuowanego wzdłuż ulicy Łopuszańskiej, a także z trzech niższych segmentów 4-kondygnacyjnych, oferujących najemcom łącznie powierzchnię biurowo-usługową wynoszącą około 30 000 m2.

 

 

Zaletami kompleksu biurowego są zielona zabudowa działki, optymalna bryła i aranżacja przestrzeni użytkowej, połączenie funkcji biznesowych z usługowymi, optymalna akustyka oraz innowacyjność rozwiązań. Do dyspozycji pracowników i gości zaplanowano restaurację, kawiarnię, salonik prasowy, a także bankomat. Wnętrza przyszłych pomieszczeń biurowych Astrum Business Park dają duże pole do popisu architektom i specjalistom od designu.

Astrum Business Park ma międzynarodowy certyfikat ekologiczny BREEAM Interim na poziomie VERY GOOD. Uzyskany certyfikat jest wynikiem pierwszego etapu oceny BREEAM odnoszącym się do fazy projektowania. Kontynuacją procesu będzie uzyskanie certyfikatu BREEAM na poziomie „bardzo dobrym” na etapie docelowym, czyli po zrealizowaniu inwestycji.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.