23. AUTOSTRADA-POLSKA już w maju

14.03.2017

Od ponad dwóch dekad, raz w roku branża drogownictwa spotyka się w Targach Kielce.

Tutaj prezentowane są innowacyjne maszyny i najnowsze technologie, a także poruszane są tematy najważniejsze dla drogowców. Kolejna edycja wystawy: od 9 do 11 maja br. Nadchodzące Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA zapowiadają się ciekawie. Oprócz bogatej oferty produktów i usług z zakresu budowy dróg, w premierowych odsłonach będzie można zobaczyć potężne maszyny. To wszystko za sprawą odbywających się jednocześnie XVIII Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD.

Prezentacje kilkuset wystawców z całego świata uzupełniane będą także interesującymi wydarzeniami towarzyszącymi. W programie targów znajduje się wiele spotkań merytorycznych, w których udział potwierdzili już przedstawiciele najważniejszych instytucji. Wśród nich zaplanowano kontynuację konferencji dotyczącej Białej Księgi Drogownictwa, która odbyła się w ubiegłym roku. W tradycję targów wpisał się również Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTERS, organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

Jednocześnie z targami AUTOSTRADA-POLSKA i MASZBUD odbywać się będą wystawy związane z infrastrukturą lotnisk – TRAFFIC-EXPO – TIL, pojazdami użytkowymi – ROTRA oraz technologiami parkingowymi – Europarking.

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.