Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Powstanie galeria Atrium Felicyty w Lublinie

29.11.2012

Nowo powstająca galeria handlowa to dwukondygnacyjny budynek o całkowitej powierzchni handlowej i rozrywkowo-wypoczynkowej równej 75 tys. m².

Część handlowa pomieści ok. 130 sklepów i punktów usługowych oraz część rekreacyjną. Inwestor przewidział także powierzchnie pod hipermarket spożywczy, market budowlany wraz z centrum ogrodniczym, a także parking na 3000 samochodów. Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na 2013 r.

PM Group sprawuje funkcję Project Managera i nadzoruje prawidłowy przebieg realizacji inwestycji w Lublinie. W ramach współpracy z klientem, firmą Atrium European Real Estate, PM Group w szczególności jest odpowiedzialny za sprawdzenie zakresu BOQ i specyfikacji z dokumentacją, przeprowadzenie przetargów na generalnego wykonawcę, kontrolę kosztów przez cały czas trwania budowy, zarządzanie budową aż do otrzymania pozwolenia na użytkowanie oraz koordynację najemców.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube