Woronicza Qbik

26.02.2008

Ten projekt pierwszych w Polsce soft loftów jest przedsięwzięciem Ghelamco Residential.

  Woronicza Qbik

{wmv}gelamco5{/wmv}

Inwestycja powstanie u zbiegu ul. Woronicza i Racjonalizacji w Warszawie. Architektura budynku doskonale koresponduje z industrialnym zakątkiem Mokotowa. Inspiracją przy opracowaniu projektu Woronicza Qbik były dla pracowni architektonicznej INVI amerykańskie lofty. Oferta skierowana jest do osób, które cenią niekonwencjonalne projekty i rozwiązania. Inwestycja wyróżnia się bardzo odważną i nowoczesną formą. Zgodnie z założeniami stylistyki loftów dwupoziomowe mieszkania w inwestycji Woronicza Qbik charakteryzować będzie przede wszystkim przestrzeń. Zaplanowana wysokość apartamentów to 5,6 m, dodatkowo bardzo duże okna i proste formy we wnętrzach. W inwestycji znajdą się także mieszkania jednopoziomowe, każde z przestronnym tarasem lub balkonem.

Deweloper wybuduje tu 380 mieszkań, o bardzo zróżnicowanym metrażu – od 44 do 150 m2. Pod budynkiem zaprojektowany jest dwupoziomowy garaż podziemny. Dodatkowo w budynku planowana jest całodobowa ochrona oraz udogodnienia dla mieszkańców m.in. fitness club i restauracja. Wewnętrzne patio ma być – podobnie jak cały budynek – przykładem nietypowo, odważnie zaprojektowanego ogrodu. 
Rozpoczęcie budowy planowane jest na III kwartał 2008 roku. Natomiast w związku z bardzo dużym zainteresowaniem na rynku sprzedaż soft loftów rozpocznie się już na początku kwietnia na targach mieszkaniowych, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki (5 – 6 kwietnia).

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.