W walce z mikroorganizmami

29.05.2008

Kiedy problemem jest występowanie i rozwój porostów, mchów i grzybów, szczególnie w obszarach zalesionych czy nad wodą – to warto zastosować wielozadaniową akrylową farbę zewnętrzną Bioni Perform CS opartą na nanotechnologii, która dzięki zawartości cząsteczek nano- srebra, trwale i skutecznie niszczy mikroorganizmy.

Dzięki właściwościom odbijania światła słonecznego (aż do 93%) i obniżonemu przewodzeniu ciepła, pomieszczenia nie nagrzewają się, dzięki czemu zużywane jest mniej energii do ich chłodzenia.
Farba Bioni Perfom jest polecana do powierzchni, gdzie jest potrzebna doskonała ochrona przed wilgocią, wysokimi temperaturami, promieniowaniem ultrafioletowym oraz rozwojem grzybów.

{mospagebreak}

{mospagebreak}

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.