Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Domicil-Hausbau - solidne domy na lata

22.10.2009

Budowa domu nie musi być dla przyszłego właściciela ani czasochłonna ani absorbująca. Domicil-Hausbau jest firmą oferującą kompleksową budowę domu pod klucz objętych długoletnią gwarancją.

 

Domicil-Hausbau specjalizuje się w budowie domów w technologii niemieckiej, a znaczna liczba zrealizowanych inwestycji i kilkunastoletnie doświadczenie firmy gwarantują klientom wykonanie domu w oparciu o najwyższe standardy. Firma indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego dysponuje zarówno katalogiem funkcjonalnych, przemyślanych i sprawdzonych projektów, jak i pracownią architektoniczną w której powstają projekty „na miarę”. Na uwagę zasługuje również fakt, że do budowy domów firma stosuje wysokiej klasy materiały budowlane, zapewnia usługi najwyższej jakości i wprowadza nowoczesne rozwiązania techniczne w postaci takich urządzeń jak pompy ciepła, rekuperacje odzyskiem ciepła oraz kolektory słoneczne. Poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów firma może się poszczycić jednym z najniższych współczynników przenikalności cieplnej (U=0,13W/m²K lub do wyboru U=0,11W/m²K), mającym bezpośrednie przełożenie na koszty eksploatacji domu, co w dobie rosnących cen energii ma ogromne znaczenie dla domowego budżetu.

 
 
Ze względu na kompleksową usługę budowa domu z Domicil-Hausbau jest niemal równie prosta, jak kupno mieszkania u dewelopera. Domy budują sprawdzone i doświadczone ekipy budowlane, a firma prowadzi własny nadzór budowlany. Właściciel domu nie musi ciągle pojawiać się na terenie budowy aby pilnować postępu prac, ponieważ w trakcie podpisywania umowy podany jest gwarantowany termin ich zakończenia. Począwszy od wykonania pełnej dokumentacji i przygotowania terenu do wykończenia domu pod klucz, Domicil-Hausbau realizuje swoje zobowiązania według ustalonego harmonogramu. Na życzenie klienta, firma pomaga w znalezieniu działki, oraz w jego imieniu zajmuje się uzyskaniem pozwolenia na budowę. Na każdym etapie budowy do dyspozycji są profesjonalni doradcy, których celem jest znalezienie najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań.
Stosowana przez Domicil-Hausbau technologia pozwala szybko wybudować solidny dom. Już po 6 miesiącach od momentu rozpoczęcia prac na działce lokatorzy mogą wprowadzać się do swojego nowego domu. Jest to interesująca alternatywa dla tradycyjnej polskiej techniki murowanej, według której wybudowanie domu zgodnie z zachowaniem odpowiednich okresów przejściowych trwa aż 2-3 lata. Technologia niemiecka jest także konkurencyjna dla domów budowanych w technologii kanadyjskiej, które nie mogą pochwalić się podobną jakością i trwałością.
 
 

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube