Seminarium Politechnika na fali

06.05.2016

Seminarium naukowe „Politechnika na fali” odbędzie się we wrześniu br. i będzie o tyle nietypowe, że będzie miało miejsce podczas rejsu żaglowcem STS Fryderyk Chopin z Goeteborga do Szczecina.

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Prorektora Politechniki Warszawskiej ds. Studenckich, przy współpracy z Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej oraz Samorządu Studentów PW.

Projekt skierowany jest do studentów Politechniki Warszawskiej, a jego tematem przewodnim są „Narzędzia oraz wyzwania dla współczesnych inżynierów”. W czasie seminarium uczestnicy skupić się mają na współczesnych rozwiązaniach zarówno technologicznych, jak i naukowych, dotyczących zrównoważonego rozwoju oraz ochrony środowiska.

Podczas rejsu studenci nie tylko poznają problemy, z którymi boryka się współczesna Europa, ale również będą mieli możliwość zapoznania się z rozwiązaniami krajów skandynawskich, które są liderami europejskimi w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

Dzięki specyfice interdyscyplinarnego seminarium, odbywającego się podczas rejsu, uczestnicy będą mieli możliwość pracy w zróżnicowanym zespole, w trudnych warunkach na morzu, a ponadto udział w kursie wpłynie na zmianę postrzegania przez nich otaczającego świata.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.