Ruszyła budowa Face2Face w Katowicach

07.09.2018

Na plac, gdzie powstanie katowicki biurowiec Face2Face Business Campus, wjechały koparki.

Na działce przy skrzyżowaniu ulic Grundmanna i Chorzowskiej już pracuje ciężki sprzęt budowlany. To znak, że budowa pierwszego etapu nowej inwestycji Echo Investment nabiera rozpędu.

– Za nami przebudowa sieci podziemnych i wykonanie wykopu. Rozpoczęliśmy prace związane z konstrukcją pierwszego budynku, czyli zbrojenie fundamentów i izolację przeciwwodną. Budowę planujemy zakończyć w czwartym kwartale przyszłego roku – mówi Paweł Szarpak, project manager w Dziale Biur Echo Investment.

Pierwszy budynek kampusu to siedem kondygnacji inspirującej przestrzeni do szukania i podejmowania nowych wyzwań – łącznie blisko 21 000 m². W przyszłości „twarzą w twarz” stanie drugi budynek – razem stanowią spójny zamysł architektoniczny i funkcjonalny.

Za projekt architektoniczny Face2Face Business Campus odpowiada Grupa 5 Architekci, a stworzenie kreatywnej przestrzeni między budynkami to zadanie katowickiego Biura Projektowego Małeccy. Wykonawcą konstrukcji pierwszego etapu jest firma M&JBUD. Biurowiec będzie ubiegał się o certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.