Rusza badanie YTONG: Dom 2020

16.04.2010

 

W ramach obchodzonego w tym roku 15-lecia marki YTONG, Xella Polska rozpoczyna badanie „YTONG: Dom 2020”.

 

 

Badanie „YTONG: Dom 2020” kierowane jest do studentów kierunków technicznych związanych z architekturą i budownictwem. Badanie ma na celu poznanie ich opinii na tematy związane z przyszłością branży budowlanej oraz pokazanie nadchodzących trendów.
Kierujemy nasze badanie do ludzi młodych, ponieważ za 10 lat to właśnie oni będą aktywnie kreować rzeczywistość rynku budowlanego w Polsce. – mówi Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Xella Polska. Chcemy poznać opinie i oczekiwania nie tylko architektów, czy konstruktorów budynków przyszłości, ale także przyszłych inwestorów, którzy będą budować dom dla siebie. – dodaje Monika Mychlewicz.
Preferowane miejsce zamieszkania, trendy w budownictwie, czynniki mające wpływ na rynek budowlany, innowacyjny produkt roku 2020 – odpowiedzi na te i na inne pytania poznamy już w maju. Badanie, zlecone przez markę YTONG, jest realizowane we współpracy z ośrodkiem badawczym TNS OBOP. Badaniu „YTONG: Dom 2020” patronują portal studencki Polibuda.info (www.polibuda.info) oraz portal branżowy Wydział Architektury (www.w-a.pl).

Xella Polska serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w badaniu. Aby to zrobić wystarczy odwiedzić stronę www.15latytong.pl/dom2020.

 
 
 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.