Riwal wprowadza portal dla klienta

11.03.2019

Firma Riwal, zajmująca się wynajmem i sprzedażą podnośników ruchomych i ładowarek teleskopowych, wprowadziła portal dla klienta My Riwal.

 

 

Dzięki portalowi klienci mogą zobaczyć online całą historię zamówionych na wynajem maszyn. Mają możliwość szybkiej rezerwacji kolejnego podnośnika lub ładowarki teleskopowej czy zgłoszenia zwrotu maszyny poprzez stronę internetową, bez konieczności kontaktu z oddziałem firmy. Oprócz standardowego dostępu do portalu z komputera, użytkownicy mogą korzystać z funkcjonalności My Riwal za pośrednictwem aplikacji mobilnej na Android i iPhone. Osoba odpowiedzialna za wynajem sprzętu może realizować wszystkie wspomniane działania 24/7, bez względu na miejsce, w którym się znajduje.

Dodatkowo poprzez portal kierownik budowy może sprawdzić dokładną lokalizację każdej maszyny na projekcie w czasie rzeczywistym, włącznie z informacją o tym, jak często maszyna pracuje. Klient ma także dostępną opcję otrzymywania alertów, jeśli podest ruchomy czy ładowarka teleskopowa nie pracuje przez założony przez niego okres, np. 24 godziny. Bazując na tych danych może zdecydować o wcześniejszym zakończeniu wynajmu sprzętu, jeśli pozostaje nieużywana przez dłuższy czas.

Portal jest rozwijany o nowe funkcjonalności w oparciu o potrzeby i pomysły zgłaszane przez klientów. My Riwal jest już używany przez partnerów firmy w Holandii, Belgii, Danii, Francji. Teraz jest dostępny także dla klientów w Polsce.

– My Riwal został stworzony, aby pomóc klientom podejmować decyzje na podstawie rzetelnych informacji. Pozwala skupić się na całkowitym koszcie wynajmu każdej z maszyn, a nie na dziennej stawce. Poprzez zaoferowanie klientom możliwości dokładniejszego wglądu w te koszty, Riwal sprawia, że wynajęte maszyny pracują bardziej efektywnie i wydajnie – dodaje Pedro Torres, dyrektor ds. operacyjnych w Riwal.

 

Czytaj też: Korzyści płynące z wynajmu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in