Stolarz

zagranica

07.04.2021

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku STOLARZ
Poszukujemy osób z całej Polski.

Miejsce pracy: Den Bosch, Holandia

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 525€ netto / 40h,
  • umowę o pracę z holenderskim pracodawcą,
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych lub 200€ dodatku do zakwaterowania,
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo,
  • dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto,
  • zorganizowane dojazdy do pracy,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu.

Zakres obowiązków:

  • doświadczenie w stolarce budowlanej i / lub stolarce warsztatowej do seryjnych prac wykończeniowych,
  • produkcja seryjnych paneli drewnianych i seryjnych drewnianych elementów wyposażenia wnętrz w warsztacie.

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku,
  • min. komunikatywna znajomość angielskiego,
  • prawo jazdy i własne auto,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • motywacja do pracy.

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu
Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

Kontakt:

Telefon: +48 530 555 015

Email: info@abcwork.eu

Województwo: zagranica