Starszy asystent projektanta w branży torowej

mazowieckie

05.01.2021

Egis Poland – jedno z największych biur projektowych w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

 

STARSZY ASYSTENT PROJEKTANTA W BRANŻY TOROWEJ

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Domaniewska 39A

 

Zakres obowiązków:
– Przygotowywanie dokumentacji projektowej na każdym etapie projektu (koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy),
– Projektowanie geometrii układów torowych wraz z profilami podłużnymi, na stacjach i szlakach wraz z odwodnieniem,
– Tworzenie przekrojów poprzecznych i podłużnych linii kolejowych,
– Wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta pod kierunkiem projektanta.

 

Oczekujemy:

– Minimum trzyletniego doświadczenia w projektowaniu,
– Dobrej znajomości programów: Microstation/ Rail Track, AutoCad, Wykształcenia wyższego kierunkowego,
– Samodzielności w wykonywanych obowiązkach.

 

Oferujemy:

– Pracę na cały etat lub część etatu w zależności od dostępności, Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
– Możliwość nauki specjalistycznego oprogramowania branżowego, Elastyczne godziny pracy,
– Pakiet prywatnej opieki medycznej,
– Pracę na projektach polskich oraz zagranicznych (praca w biurze w Warszawie), Pracę w doświadczonym zespole.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: email: praca@egis-poland.com z dopiskiem „PRACA – SAPT”

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa) dla celów rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem poinformowany, że Administratorem moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych jest Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy odbywa się w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe. Przetwarzanie innych, podanych przeze mnie danych osobowych odbywa się na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody. Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne dla osiągnięcia wskazanego celu. Przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Powyżej wyrażona zgoda może zostać przeze mnie odwołana w każdym czasie. Moje dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż 10 lat. Dodatkowo, będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Kontakt:

Telefon: 513105128

Email: praca@egis-poland.com

Województwo: mazowieckie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in