Projektant w branży drogowej

mazowieckie

20.10.2020

Egis Poland (reprezentująca w Polsce Grupę Egis) – firma działająca na rynku polskim od blisko 30 lat, współpracująca zarówno z klientami z sektora publicznego, jak i prywatnego, świadcząca profesjonalne usługi inżynierskie i konsultingowe w zakresie przygotowania i realizacji projektów w sektorze transportu publicznego, drogowego, kolejowego, lotniczego, budownictwa kubaturowego oraz gospodarki wodno-ściekowej, środowiska naturalnego i energetyki – w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

 

PROJEKTANT W BRANŻY MOSTOWEJ

Miejsce pracy: Warszawa

 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
– wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta
– weryfikację dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej
– koordynowanie pracy Asystentów

 

Wymagania:
– uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności mostowej
– minimum roczne doświadczenie w projektowaniu, w tematach drogowych lub kolejowych od chwili uzyskania uprawnień
– konieczna znajomość norm Eurocode
– wykształcenie wyższe zdobyte na Wydziale Budownictwa
– dobra znajomość programu obliczeniowego Sofistik
– znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:
– znajomość programów komputerowych: BIM (Revit, Tekla)

 

Oferujemy:
– ciekawą pracę przy interesujących projektach zlokalizowanych w kraju i za granicą
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– możliwość rozwoju i awansu zawodowego

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
EGIS Poland Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa
Fax: 22 20 30 101, email: praca@egis-poland.com
z dopiskiem „PRACA – PM”
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa) dla celów rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem poinformowany, że Administratorem moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych jest Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy odbywa się w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe. Przetwarzanie innych, podanych przeze mnie danych osobowych odbywa się na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody. Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne dla osiągnięcia wskazanego celu. Przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Powyżej wyrażona zgoda może zostać przeze mnie odwołana w każdym czasie. Moje dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż 10 lat. Dodatkowo, będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Kontakt:

Telefon: 513105128

Email: praca@egis-poland.com

Województwo: mazowieckie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.