Projektant (ściany szczelinowe)

mazowieckie

18.08.2023

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko PROJEKTANTA
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki (Odział Ścian Szczelinowych)

Twoje zadania:
– Wykonywanie projektów geotechnicznych, wykonawczych, koncepcji projektowych, obliczeń statycznych.
– Wspieranie od strony projektowej kierownika projektu/dyrektora oddziału w działaniach sprzedażowych.
– Współpraca z pionem produkcji w zakresie realizacji projektów na budowie.
– Nadzór nad wykonywanymi projektami, kontrola kalkulacji robót i ofert w zakresie robót geotechnicznych.
– Nadzór autorski podczas realizacji budów.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo.
– Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
– Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. rok).
– Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym.
– Znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Robot, Plaxis, pakiet GGU lub Geo5.
– Rzetelność, systematyczność, nastawienie na współpracę oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
– Umiejętna organizacja i planowanie pracy własnej.
– Komunikatywność, otwartość na współpracę z zespołem.

Oferujemy:
– Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży.
– Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach.
– Kartę sportową i dofinansowanie do wypoczynku.
– Ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną.
– Innowacyjność w codziennej pracy.
– Przyjazną atmosferę pracy.

Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę internetową Keller Polska: https://www.keller.com.pl/kariera/oferty-pracy/projektant-oddzial-scian-szczelinowych

Kontakt:

Telefon: 538813908

Email: aleksandra.jasinska@keller.com

Województwo: mazowieckie