Projektant konstrukcji budowlanych/konstruktor

cała Polska

01.07.2022

Opis stanowiska:
• projektowanie konstrukcji inżynierskich ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji drewnianych,
• przygotowywanie dokumentacji rysunkowej i powykonawczej,
• przygotowywanie obliczeń do ofertowania,
• przygotowywanie specyfikacji ofertowej,
• współpraca z działem handlowym,
• współpraca z biurami projektowymi.

Wymagania stawiane kandydatom:
• wykształcenie wyższe budowalne – warunek konieczny,
• uprawnienia do projektowania bez ograniczeń,
• minimum 3 LATA PRACY w biurze projektowym przy projektowaniu OBIEKTÓW KUBATUROWYCH,
• biegła znajomość programu Autodesk – RSA (Robot Structural Analysis) lub Dlubal (RSTAB/RFEM),
• biegła znajomość programu AUTO-CAD – warunek konieczny,
• znajomość zasad prowadzenia dokumentacji technicznej i budowlanej,
• dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji drewnianych np. układy kratownicowe, budownictwo szkieletowe,
• dodatkowym atutem będzie znajomość programu Advance Steel.

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• udział w tworzeniu ciekawych projektów inżynierskich z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w technologii budowlanej,
• pracę przy użyciu nowoczesnych narzędzi projektowych,
• współpracę z międzynarodowymi kontrahentami,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

Kontakt:

Telefon: 609234500

Email: m.ciesielska@nordwood.pl

Województwo: cała Polska