Poszukujemy praktykantki/praktykanta (budownictwo)

wielkopolskie

24.07.2020

Poszukujemy praktykanta

Poszukujemy praktykanta/praktykantki do pracy w naszym poznańskim oddziale. Do Twoich zadań będzie należeć wspomaganie inspektora/kierownika na placu budowy i w pracach administracyjnych, sporządzenie raportów, przygotowywanie i wysyłanie ofert, prowadzenie baz danych. Realizujemy zadania w zakresie zarządzania projektem, nadzoru inwestorskiego, zarządzania budową, usług bankowego inspektora nadzoru, certyfikacji BREEAM i LEED oraz sporządzania raportów wykonalności (Technical Due Diligence). Obecnie prowadzimy nadzór nad rozbudową hal magazynowych oraz budową farm wiatrowych.
Kogo poszukujemy?
– studenta/studentki z stopniem inżyniera, w specjalności Konstrukcje Budowlane lub Technologia i Organizacja Budownictwa (z względu na specyfikę realizowanych zadań budownictwo komunikacyjne w mniejszym stopniu pokrywa się z naszym profilem działalności)
– osoby z dobrą znajomością języka angielskiego (współpracujemy z partnerami zagranicznymi) oraz prawem jazdy kat. B
Zależy nam na dłuższej współpracy – około pół roku; za wykonaną pracę oferujemy wynagrodzenie. Preferowany termin rozpoczęcia praktyki: od zaraz.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony pmservices.pl oraz przesłania CV na adres z.kaczkowski@pmservices.pl

Dyrektor Oddziału Poznań
Marcin Gładyś

Kontakt:

Telefon: 693920192

Email: z.kaczkowski@pmservices.pl

Województwo: wielkopolskie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.