Monter płyt kartonowo-gipsowych

cała Polska

27.04.2021

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych szwajcarskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Miejsce pracy: Aargau, Szwajcaria

Oferujemy:

• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (do 32,50 CHF/h + 15 CHF diety),
• zatrudnienie na warunkach szwajcarskich,
• stała opieka polskiego koordynatora,
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu,
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
• ubezpieczenie zdrowotne,
• liczba godzin zagwarantowana w umowie,
• terminowo wypłacane wynagrodzenie,
• dobre warunki pracy, miła atmosfera,
• indywidualne podejście do każdego kandydata,
• premie za polecenie kandydata do pracy.

Zakres obowiązków:

• montaż płyt regipsowych oraz budowanie z nich ścianek, sufitów podwieszanych i innych konstrukcji.

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku,
• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka francuskiego,
• Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd,
• Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę,
• Odpowiedzialność, dokładność.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

Kontakt:

Telefon: 570221444

Email: info@abcwork.eu

Województwo: cała Polska