Malarz budowlany

cała Polska

27.04.2021

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku MALARZ BUDOWLANY

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia do 13€ /h. netto,
– darmowe zakwaterowanie,
– niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
– nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy,
– stała opieka polskiego koordynatora,
– pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
– indywidualnie ustalany termin wyjazdu,
– możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– liczba godzin zagwarantowana w umowie,
– terminowo wypłacane wynagrodzenie,
– dobre warunki pracy, miła atmosfera,
– indywidualne podejście do każdego kandydata,
– premie za polecenie kandydata do pracy.

Zakres obowiązków: prace związane z malowaniem elewacji budynków.

Wymagania:

– język niemiecki (mocne podstawy),
– prawo jazdy i własny samochód.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

Kontakt:

Telefon: 570221444

Email: info@abcwork.eu

Województwo: cała Polska