Kierownik robót/nadzór budowlany

zagranica

06.08.2021

Miejsce pracy: całe Niemcy: Berlin, Hannover, Koblenz, Leipzig, Chemnitz

Praca na miejscu budowy od poniedziałku do piątku.

Twoje zadania:

Po odpowiednim wprowadzeniu/przeszkoleniu przez doświadczonego kierownika projektu (Mentor) będziesz, w zależności od dotychczasowego doświadczenia zawodowego, samodzielnie koordynować i monitorować projekty z zakresu budowy prefabrykatów (montażu) lub budowy pod klucz.

• Koordynacja różnych branż (podwykonawcy) na placach budowy i zapewnienie płynnego przebiegu budowy.
• Koordynacja terminów.
• Kontrola kosztów.

Profil poszukiwanego kandydata:

• Ukończone studia budowlane lub średnie wykształcenie techniczne lub podobne doświadczenie praktyczne.
• Mile widziane jest pierwsze doświadczenie zawodowe (1-3 lata) w zakresie budownictwa kubaturowego i budownictwa pod klucz.
• Damy szansę utalentowanym absolwentom.
• Znajomość języka niemieckiego (co najmniej B2).

Pracodawca oferuje:

• Umowę o pracę w ustabilizowanej firmie.
• Duże możliwości rozwoju zawodowego.
• Gruntowne wprowadzenie i ciekawy pakiet wynagrodzeń (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego).

Dalszych informacji udzielam osobiście. E-Mail: kontakt@strokol.de
Monika Strokol

Kontakt:

Telefon: 00491622193545

Email: info@strokol.de

Województwo: zagranica