kierownik budowy w Rosji

zagranica

05.08.2009

Naszym Klientem jest spółka akcyjna, członek elitarnego Klubu Gazel Biznesu, generalny wykonawca szeregu inwestycji na terenie kraju i za granicą. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy wysoko kwalifikowanego specjalisty na stanowisko kierownika budowy na terenie Rosji.

Wymagania:
– Wyższe inżynierskie budowlane, uprawnienia budowlane, znajomość procesów spawalniczych
– doświadczenie zawodowe w budownictwie, przy prowadzeniu budów na terenie Rosji i Niemiec
– dobra znajomość języka niemieckiego/rosyjskiego
– referencje

Zadania: Prowadzenie budowy, wypełnianie harmonogramu robót zgodnie z przepisami i ustaleniami, prowadzenie ksiąg budowlanych i pracowniczych na placu budowy zgodnie z przepisami, raportowanie o postępach i potrzebach budowy.

Oferujemy: forma zatrudnienia – do wyboru, wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska (indywidualne negocjacje), udział w systemie premiowania, niezbędne narzędzia pracy na stanowisku menedżerskim

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
Personnel Multiservice
pm@wroclaw.neo.pl
tel. 071 729-00-95 lub 506-590-141

Kontakt:

Telefon: 071 7290095; 506590141

Email: pm.wroclaw@prokonto.pl

Województwo: zagranica