Kierownik budowy (budownictwo modułowe)

zagranica

24.01.2022

Firma KLEUSBERG GmbH & Co. KG zatrudniająca ponad 1000 pracowników w sześciu zakładach na terenie Niemiec poszukuje kierowników budów do oddziału w Kabelsketal koło Halle, 240 km od granicy z Polską, jak i do innych naszych oddziałów regionalnych w Hamburgu, Dusseldorf, Stuttgarcie, Monachium.

Obowiązki/wymagania

Nadzór nad wykonaniem obiektów w technologii systemów modułowych.
Doświadczenie w realizacji obiektów pod klucz.
Współpraca z firmami podwykonawczymi.
Kontrola terminowości wykonywanych prac.
Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się w miejscu pracy.
Budowy znajdują się w regionie Sachsen, Sachsen-Anhalt, Tühringen.
Raz w tygodniu zebrania w biurze w zakładzie nr. 2 w Kabelsketal przy Halle (Saale).

Jesteś zainteresowany? Proszę o przesłanie aplikacji wraz z życzeniem wysokości zarobków na adres e-mail: peter.komarowski@kleusberg.de

Kontakt:

Telefon: +4915174350418

Email: peter.komarowski@kleusberg.de

Województwo: zagranica