Inżynier Sprzedaży

wielkopolskie

29.02.2016

Dla naszego Klienta, producenta i dystrybutora oprogramowania wspomagającego budownictwo, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżyniera Sprzedaży

Nr ref.: IS_0216_Pzn_BP
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
– pozyskiwanie nowych klientów
– utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
– wsparcie sprzedaży oprogramowania wspomagającego budownictwo
– prowadzenie prezentacji u klientów
– udział w targach branżowych
– tłumaczenie prezentacji i dokumentacji z języka angielskiego

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane)
– mile widziana znajomość specyfiki konstrukcji stalowych lub żelbetowych
– mile widziana znajomość oprogramowania wspomagającego budownictwo
– dobra znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność samodzielnej pracy, planowania, współpracy w zespole, komunikatywność

Mój Klient oferuje:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)
– niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy
– szkolenia wdrażające

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres: d.florczak@pgbhr.com, w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny.

Kontakt:

Telefon: 537 030 777

Email: d.florczak@pgbhr.com

Województwo: wielkopolskie