Inżynier budowy/majster sieci wod.-kan.

wielkopolskie

15.12.2022

Firma zajmująca się montażem zewnętrznych sieci wod.-kan. zatrudni pracownika na stanowisko inżynier budowy/majster robót.

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP;
  • kontrola jakości prowadzonych robót, dotrzymywanie terminów;
  • współpraca z kierownikiem, generalnym wykonawcą, inwestorem i innymi wykonawcami;
  • bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;
  • zamawianie materiałów;
  • utrzymywanie porządku na terenie budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – techniczne;
  • doświadczenie mile widziane;
  • prawo jazdy kat. B;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność;

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub inna forma umowy w zależności od potrzeb pracownika;
  • praca w przyjaznym zespole;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • zwrot za dojazdy na miejsce pracy lub dodatek mieszkaniowy.
Kontakt:

Telefon: 791349104

Email: jslowik@elwach.pl

Województwo: wielkopolskie