Inżynier Budowy (dział zakupów)

mazowieckie

10.05.2019

GP MOSTY Spółka Cywilna z siedzibą w Warszawie – Wilanów
Generalny Wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy – odcinek B

W związku z realizacją inwestycji infrastrukturalnej na terenie Warszawy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lokalizacja: Biuro Budowy S2: Bruzdowa, Warszawa – Wilanów

Opis stanowiska:
– Wsparcie Kierownika Działu w zakresie organizacji procesu zakupu materiałów na potrzeby budowy.
– Analiza warunków handlowych, udział w procesie negocjacji umów zawieranych z dostawcami i podwykonawcami oraz bieżąca ocena partnerów handlowych.
– Zapewnienia właściwej logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania sprzętu i transportu.
– Monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie Bazy Danych magazynu budowy.
– Kontrola i monitorowanie terminowości dostaw.
– Rozliczanie dokumentów handlowych.
– Wprowadzanie umów i zamówień do systemu typu ERP ? IFS Applications.

Wymagania:
– Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w pracy na projekcie infrastrukturalnym.
– Ukończone studia inżynierskie na kierunku Budownictwo.
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
– Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
– Umiejętność pracy w zespole interdyscyplinarnym.
– Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie.

Oferujemy:
– Umowę o pracę na pełen etat.
– Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
– Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
– Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną oraz możliwość korzystania z obiektów sportowych.
– Świeże owoce i dobrą kawę.

Proszę o przesyłanie CV na wskazany poniżej adres:

Kontakt:

Telefon: 667670699

Email: praca@gpmosty.pl

Województwo: mazowieckie