Inżynier budowy (bez doświadczenia)

śląskie

01.07.2021

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Śląskie

Opis stanowiska
• uczestniczenie przy organizowaniu i prowadzeniu prac budowlanych,
• współpraca i koordynacja robót budowlanych przy udziale firm podwykonawczych,
• przygotowywanie obmiarów robót,
• przygotowywanie protokołów przerobowych,
• uczestniczenie w odbiorach robót oraz przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
• bieżące uzgodnienia dokumentacji technicznej,
• planowanie i zamawianie surowców niezbędnych do realizacji bieżącej produkcji.

Wymagania
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (kierunek budownictwo),
• sprawne rozwiązywanie problemów,
• dobre zdolności organizacyjne,
• operatywność,
• łatwość nawiązywania kontaktów, dokładność i odpowiedzialność,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• znajomość i sprawne poruszanie się w środowisku MS Office oraz CAD,

Oferujemy
• pracę w rozwijającej się firmie na rynku budowlanym (umowa o stałej współpracy),
• dynamiczny rozwój zawodowy i okazję do zdobycia doświadczenia przy realizacji inwestycji mieszkaniowych,
• możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Kontakt:

Telefon: 531234959

Email: fk.perfectum@gmail.com

Województwo: śląskie