Inspektor nadzoru ds. elektrycznych

cała Polska

06.08.2021

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego spółka z o. o.
z siedzibą w Szczecinie przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1 a,

zatrudni osobę na stanowisko

 

INSPEKTORA NADZORU DS. ELEKTRYCZNYCH

 

Wymagania:
– wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe),
– uprawnienia do obsługi instalacji elektrycznej,
– praktyka na podobnym stanowisku.

 

Zakres obowiązków:
– nadzór nad realizacją zleceń dotyczących konserwacji instalacji elektrycznej, drobnych napraw, usuwania awarii i remontów;
– prowadzenie dzienników budów;
– przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji i kosztorysów;
– współpraca z inspektorem ds. zleceń w zakresie jego działania;
– odbiory nadzorowanych robót;
– obsługa dostępnego oprogramowania komputerowego;
– przygotowanie danych do sprawozdań z zakresu prowadzonych spraw.

 

Pisemne oferty zawierające: CV, list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzające ww. kwalifikacje, należy przesyłać pocztą lub składać w Kancelarii, mieszczącej się w siedzibie spółki, w terminie do 14 dni od dnia ogłoszenia.

 

Na nadesłanych dokumentach należy umieścić treść następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.”

 

Informujemy jednocześnie, że Szczecińskie TBS Spółka z o.o. będzie kontaktować się jedynie z wybranymi przez siebie oferentami, których poinformuje o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Złożone oferty wraz z załącznikami przechowywane będą w siedzibie spółki przez okres jednego roku, a po tym czasie ulegną utylizacji, chyba, że oferent przed upływem powyższego terminu osobiście je odbierze.

Kontakt:

Telefon: 914309100

Email: biuro@stbs.pl

Województwo: cała Polska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.