Hydraulik

zagranica

26.04.2021

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku HYDRAULIK
Poszukujemy osób z całej Polski.

Miejsce pracy: Niederösterreich, Austria

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (14,41€/h + 26,40€ netto diety dziennej + 15€ netto dodatku do zakwaterowania),
  • austriacką umowę o pracę na dłuższy okres,
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy,
  • 13 i 14 pensja,
  • nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15€ lub opłacone zakwaterowanie,
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
  • stała opieka polskiego koordynatora,
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera,
  • indywidualne podejście do każdego kandydata,
  • premie za polecenie kandydata do pracy.

Zakres obowiązków: montaż instalacji sanitarnych w domach jednorodzinnych

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • własny samochód dostępny na wyjazd,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • motywacja do pracy.

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu
Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

Kontakt:

Telefon: +48 530 555 015

Email: info@abcwork.eu

Województwo: zagranica