Asystent projektanta – kreślarz (konstrukcje żelbetowe prefabrykowane)

zagranica

30.01.2023

Miejsce pracy: Niemcy (Bawaria)

Twój zakres obowiązków:
– Samodzielne tworzenie planów elementów prefabrykowanych.
– Tworzenie planów szalunków, zbrojenia i montażowych.
– Komunikacja z klientami w celu wyjaśnienia szczegółów.
– Współpraca z produkcją.
– Współpraca w zespole 17 -osobowym pod kierownictwem projektanta.

Firma wykorzystuje oprogramowanie Nemetschek Allplan + Precast

Nasze wymagania:
– Wykształcenie średnie albo wyższe techniczne, kierunek budownictwo (1 stopień).
– Mile widziane jest pierwsze doświadczenie w tworzeniu konstrukcji.
– Damy szansę absolwentom chcącym rozpocząć pierwszą pracę.
– Umiejętność pracy w zespole.
– Dobra znajomość obsługi komputera.
– Pewna obsługa programów CAD.
– Dodatkowym atutem będzie specjalizacja w zakresie KBI.
– Znajomość języka niemieckiego na początku podstawowa A1-A2.

To oferujemy:
– Stałe zatrudnienie (umowa o prace na czas nieokreślony).
– Nowoczesne wyposażenie miejsca pracy.
– Intensywne wsparcie i wprowadzenie poprzez system mentorski.
– Wsparcie polskojęzyczne podczas wprowadzenia.
– Zakładowy program emerytalny.
– Stołówkę zakładową.
– Leasing rowerów
– Parking dla pracowników.
– Koszty przejazdu i noclegu na rozmowę pokrywa pracodawca.
– Wsparcie polskojęzycznego konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
– Wsparcie ze strony pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz przy wszelkich formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec.

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
Fritz-Schäffer-Straße 1, 53113 Bonn
Mobil: 0049228 9293-9183
www.strokol.de

Kontakt:

Telefon: +4922892939183

Email: info@strokol.de

Województwo: zagranica