Nowy zastępca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad

29.02.2016

Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa, powołał Iwonę Stępień-Pilipczuk na stanowisko Zastępcy Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.

Iwona Stępień-Pilipczuk jest absolwentką Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej oraz podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej w zakresie Zarządzania i Finansowania Infrastruktury Drogowej. Od ponad 30 lat związana jest z drogownictwem, a od blisko 20 lat pracuje na kierowniczych stanowiskach. Karierę zawodową rozpoczęła w szczecińskim Oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (przed przekształceniami Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych w Szczecinie i generalna Dyrekcja Dróg Publicznych Oddział Północno-Zachodni w Szczecinie), gdzie pracowała ponad 25 lat, dochodząc do stanowiska Dyrektora Oddziału. Od 2008 do 2013 r. pełniła funkcję Dyrektora Biura Infrastruktury Drogowej w Szczecinie w prywatnej spółce. Następnie prowadząc własną działalność w ramach usług doradczych pełniła funkcję Zastępcy Inżyniera Kontraktu i Specjalisty ds. roszczeń na kontraktach realizowanych przez GDDKiA. Od stycznia 2016 r. sprawowała funkcję Kierownika Projektu w olsztyńskim Oddziale GDDKiA.

 

 

Źródło: GDDKiA

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.