Nowy tynk mozaikowy Malfarb Taurus Natural

02.03.2018

Tynk mozaikowy Malfarb Taurus Natural daje efekt naturalnego kamienia imitującego granit na powierzchni ściany. Można go uzyskać dzięki zawartym w nim płatków minerału – miki.

Tynk strukturalny o charakterze dekoracyjnym od dawna znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki swoim właściwościom, technikom nakładania pozwala uzyskać szereg efektów wizualnych i stylistycznych. Do wyboru są klasyczne rozwiązania, jak imitacje kamieni, marmuru, żyłki z antycznych kolumn, naturalnej skały – trawertyn w różnych strukturach czy imitacje betonu, drewna i metalu.

 

 

Nowy produkt w kolekcji tynków strukturalnych, tynk mozaikowy Malfarb Taurus Natural wyróżnia się na rynku ze względu na zawartość miki – minerału z grupy krzemianów, którego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa micare – błyszczeć. Taki właśnie efekt – błyszczącej, metalicznej i jedwabistej powierzchni daje ten minerał, zbliżając wyglądem powstały tynk do naturalnego wyglądu granitu. Malfarb Taurus Natural dostępny jest w szerokiej palecie kolorystycznej, od bezbarwnych, srebrzystobiałych odcieni po żółtawe, ciemnoszare barwy.

Tynk akrylowy jest zawiesiną wykonaną na bazie żywicy akrylowej, co sprawia, że jest elastyczny i nie przepuszcza wilgoci. Dzięki temu wzmacnia odporność ściany przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, m.in. wilgocią, ogniem, promieniami słonecznymi.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.