Nowa linia narzędzi akumulatorowych DeWALT XR

30.08.2011

DeWALT wprowadził do swojej oferty nową gamę profesjonalnych elektronarzędzi akumulatorowych. Narzędzia z linii XR objęte 3-letnią gwarancją, oferują wydłużony czas pracy z jednego naładowania, lepsze parametry oraz zwiększoną wydajność.

Nowa gama elektronarzędzi DeWALT XR Li-ION z 3-letnią gwarancją obejmuje 22 narzędzia zasilane akumulatorowo oraz 6 zestawów „COMBO”. W jej skład wchodzą wiertarko-wkrętarki udarowe i bezudarowe, zakrętarki, młotowiertarki, pilarki szablowe i tarczowe, a także lampy z obrotową głowicą i diodami LED. Aby skorzystać z 3-letniej gwarancji należy, w ciągu 4 tygodni od daty zakupu narzędzia, zarejestrować się na stronie www.dewalt.pl/mydewalt/login/.

Linia XR dla wymagających

Omawianą linię elektronarzędzi wyróżniają bardzo dobre parametry techniczne, które zostały uzyskane przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów urządzeń. Każde z nich wyposażone jest w mocny silnik pozwalający na intensywną i długotrwałą pracę, metalową przekładnię zwiększającą wydajność i wytrzymałość narzędzia oraz obudowę wykonaną z materiałów odpornych na ciężkie warunki budowlane. Dodatkowo urządzenia z linii XR posiadają ergonomiczne, ogumowane uchwyty oraz konstrukcję, która umożliwia ich stabilne ustawienie w pionie.

 

Technologia Li-Ion

Elektronarzędzia wchodzące w skład linii XR zostały wyposażone w nowoczesne akumulatory wykonane w technologii litowo-jonowej, które dzięki dużej pojemności wydłużają efektywny czas pracy. W zależności od modelu, akumulatory mają różne napięcia (14,4V lub 18V) i pojemności (1,5Ah lub 3Ah). Ładowanie baterii umożliwia najnowsza ładowarka DeWALT XR, która pozwala na uzupełnienie ładunku akumulatorów o napięciach 10,8V, 14,4V i 18V. Takie rozwiązanie pozwala na pracę narzędziami zarówno z linii XR, jak i wprowadzoną w ubiegłym roku gamą kompaktowych urządzeń 10,8V – mówi Andrzej Mroczek.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.