Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych

16.09.2013

4-6 marca 2014 r. we Wrocławiu, na Stadionie w Klubie Biznesowym, odbędą się Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych. Organizator stawia sobie za cel pokazanie innowacji w energetyce począwszy od konwencjonalnej po odnawialną, nie zabraknie także tematów związanych z budownictwem energooszczędnym.

Wiele krajów zmaga się z problemem starych i przeciążonych sieci energetycznych, temat ten także nie zostanie pominięty w ramach targów.

Targi będą miały charakter międzynarodowy, jednak region, na którym chcemy skupić szczególna uwagę to region Odry i Nysy Łużyckiej, czyli region, gdzie spotykają się 3 kraje – Polska, Niemcy i Czechy i z tego też powodu właśnie na te kraje będzie przede wszystkim ukierunkowana nasza kampania marketingowa– mówi Projekt Manager InEnerg Małgorzata Bartkowski.

Organizator InEnerg to firma REECO Poland Sp. z o.o. należąca do niemieckiej Grupy REECO, która od ponad 15 lat organizuje targi i konferencje na tematy związane z energią i budownictwem energooszczędnym. Więcej informacji na: www.inenerg.com.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.