Kurek kulowy z korkiem

15.02.2011

Oferta armatury instalacyjnej kurków kulowych z dławikiem firmy Valvex poszerzyła się o nowy produkt.

Masywny, trwały korpus, polerowana, chromowana kula, nowatorki dławik z dźwignią stalową niklowany, oraz precyzyjny system uszczelnień z teflonu to tylko niektóre z wielu wyróżników produktu. Nowość firmy Valvex to kurek kulowy z korkiem, który wykonany został z najwyższej jakości mosiądzu CW617N oraz wyposażony jest w korek oraz zaworek spustowy. Warto zwrócić uwagę na pionierską  rolę dławika, który umożliwia doszczelnienie kurka w trakcie jego pracy. Niewątpliwym atutem tego produktu jest możliwość zamontowania w miejscu korka urządzenia pomiarowego – manometru oraz możliwość usunięcia płynów z instalacji przy pomocy korka spustowego.

Produkt  instaluje się w łatwy sposób przy użyciu dostępnych narzędzi. Stosuje się go w instalacjach wodnych oraz c.o. jako armatura odcinająca z korkiem i zaworkiem spustowym.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.