Konkurs fotograficzny – Budownictwo wokół nas

02.10.2008

Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Rzeszowie ogłosiła dla swoich członków konkurs fotograficzny pt.: „Budownictwo wokół nas”.

Tematem zgromadzonych na stronie internetowej zdjęć jest szeroko pojęte budownictwo m.in.: obiekty, które istnieją już od lat, jak i te w trakcie realizacji z regionu Podkarpacia, z kraju, czy ze świata.
Głosowanie na przesłane przez członków PDK OIIB fotografie jest powszechnie dostępne. Głosować może każdy, kto ma dostęp do Internetu, z dowolnego miejsca na świecie. Czynność tą można powtarzać każdego kolejnego dnia. To na wypadek gdyby ktoś często zmieniał zdanie. Każdy głos z każdego dnia będzie się liczył. 
Biorąc pod uwagę wyniki tego głosowania ostatecznej oceny zdjęć dokona kapituła konkursu. Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się podczas grudniowego spotkania Rady PDK OIIB. GŁOSUJ>>

Źródło: PDK OIIB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.