Kolejny budynek na osiedlu Brzozowy Zakątek w Warszawie

12.10.2016

Polnord rozpoczyna budowę trzeciego budynku w ramach najnowszego osiedla w Wilanowie – Brzozowego Zakątka.

W najnowszym budynku ul. Adama Branickiego znajdzie się 99 lokali od jedno- po czteropokojowe o powierzchni 32–95 m². Do mieszkań przynależeć będą balkony, a do tych na parterze – przydomowe ogródki. W podziemnej hali garażowej znajdą się 74 podwójne miejsca parkingowe. Deweloper przewidział także komórki lokatorskie i boksy. Dla najmłodszych przygotowane zostaną strefy rekreacyjno-wypoczynkowe z placami zabaw. Realizacja budynku zakończy się w II kwartale 2018 r. Generalny wykonawca: Budimex SA. Architektura: Grupa 5 Architekci.

W ramach Brzozowego Zakątka powstają obecnie dwa czteropiętrowe budynki, w których docelowo zamieszka 249 rodzin. W planach Polnordu jest także realizacja czwartego budynku.

Osiedle charakteryzować będzie prosta forma i modernistyczna architektura. Jego nazwa nawiązuje do malowniczego brzozowego zagajnika, który ozdobi pełen traw, krzewów i kwiatów dziedziniec, wpisując się w atmosferę sąsiadującego rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.