Cristal Park

05.12.2007

W grudniu w Warszawie ruszy budowa kompleksu biurowego o nazwie Cristal Park, który będzie się składać z trzech połączonych ze sobą trzypiętrowych budynków.

Firma Yareal Polska będzie inwestorem zespołu biurowców, który powstanie obok CH Reduta. Ponadto sąsiedztwo Blue City, dworców kolejowych PKP i stacji kolejki WKD to niewątpliwe atuty inwestycji. Obiekt zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci ma być gotowy wiosną 2009 r.
Stały dostęp światła naturalnego mają zagwarantowany przyszli najemcy lokali, gdyż wszystkie trzy budynki będą połączone przeszklonymi korytarzami, a fasada zostanie wykonana z aluminium i szkła. Dzięki temu kompleks będzie nie tylko „trendy”, ale i sprawi wrażenie lekkiego. Wyposażenie biurowców w cztery szybkie windy, zapewni sprawną komunikację między piętrami. Około 9,8 tys. mkw. wyniesie powierzchnia najmu, a do wyboru będą biura nawet o wielkości do 3,2 tys. m kw. na jednym piętrze. Warto zaznaczyć, iż biura będzie można aranżować do indywidualnych potrzeb i gustów najemców. W kompleksie znajdzie się również podziemny parking na 218 miejsc. System zarządzania budynkiem BMS i system kontroli dostępu – to „elementy” w które będą wyposażone budynki.

Źródło: Gazeta Wyborcza

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.