Cascade Residence – apartamentowiec na Mokotowie

08.10.2019

Cascada Residence to kameralny apartamentowiec w standrdzie premium. Inwestycję zrealizował Marvipol Development.

 

Cascade Residence to apartamentowiec zlokalizowany przy ul. Modzelewskiego 63 w Warszawie. Realizacja inwestycji dobiega końca. Mieszkańcy otrzymają klucze do lokali w listopadzie 2019 roku. 

W budynku Cascade Residence jest zaledwie 39 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 45 do 181 m2. Na piątym piętrze oraz na ostatnich kondygnacjach inwestycji znajdują się lokale dwupoziomowe.

 

Zobacz też: Jaśminowy Mokotów – mieszkania w Warszawie

 

Projekt architektoniczny to dzieło pracowni City Macieja Zombirta. Inwesycja ma charakter prestiżowy. Budynek wykończono wysokiej jakości materiałami – elewację wykonano z piaskowca, tynku mineralnego oraz paneli HPL. Za sprawą tego połączenia materiałów, apartamentowiec zyskał nowoczesny i unikalny wygląd. Na balkonach zamontowano stalowe balustrady ze szklanym wypełnieniem, które wraz z przesuwnymi, panoramicznymi oknami z naturalnego drewna. Na klatkach schodowych budynku zamontowano wysokiej jakości płyty ze spieku kwarcowego w designerskim stylu. Każde z mieszkań zostało wyposażone w drzwi klasy premium o ponadstandardowej wysokości. Obiekt jest chroniony i monitorowany. Na dole znajduje się lobby z całodobową recepcją. Przy budynku jest rozległe patio z pergolami, ławkami i kaskadową fontanną. Całość otoczona będzie zielnią.

 


 

Zobacz: Trzeci etap osiedla Nordic Mokotów

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.