Budowa Placu Vogla w Warszawie

26.11.2013

Obiekt handlowo-usługowy – Plac Vogla w Wilanowie – otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę.

Plac Vogla będzie inwestycją realizowaną według nowej na polskim rynku koncepcji Lokalnych Ośrodków Handlu i Usług. Obiekt powstanie między ulicami Sytą, Zaściankową, Łokciową i Vogla. Na powierzchni blisko 11 000 m² znajdzie się miejsce dla ok. 50 lokali. Inwestycję charakteryzować będzie niska, w większości parterowa zabudowa. Wejście do każdego z lokali mieszczących się na terenie obiektu będzie możliwe z zewnątrz, prosto z ulicy. Projekt przewiduje także budowę restauracji, placu zabaw oraz przestronnego parkingu, który może służyć również do organizacji wydarzeń z życia dzielnicy.

Deweloper – firma Ghelamco, planuje rozpoczęcie realizacji projektu w przyszłym roku. Budowa potrwa około siedmiu miesięcy.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.