Brama BaseMatic

27.02.2013

Brama garażowa BaseMatic firmy Normstahl Entrematic to synteza idealnej konstrukcji, bezproblemowej pracy, a także atrakcyjnego wyposażenia – i to wszystko w ekonomicznym wydaniu.

Warto przede wszystkim podkreślić, że 42 mm panel bramy zapewnia idealną izolacyjność cieplną. Współczynnik przenikania ciepła (U) dla zamontowanej bramy o powierzchni 10 m² wynosi jedynie 1W/m²K, co wyraźnie wpływa na redukcję kosztów zużycia energii. Konstrukcja bramy została oparta na nowo opracowanych ościeżnicach, a także ułożyskowanych rolkach, które zmniejszają opór i eliminują hałas podczas pracy. Co godne podkreślenia, rozwiązanie to jest bezobsługowe. Z kolei łączenia paneli zostały tak skonstruowane, aby wyeliminować możliwe przytrzaśnięcie palców. Brama BaseMatic dostępna jest w 4 rozmiarach: 2400 x 2000 mm, 2400 x 2125 mm, 2500 x 2000 mm i 2500 x 2125 mm w modelach Line i Trend. Wszystkie panele mają całkowicie wykończoną powierzchnię woodgrain, która jest niezwykle wytrzymała. Brama dostępna jest w kolorze białym komunikacyjnym, zbliżonym do RAL 9016. Automatyka „Easylift“ o mocy startowej 500 N z funkcją automatycznego wykrywania przeszkody zadba o bezpieczeństwo mieszkańców. Dodatkowo w komplecie razem z bramą i automatem dostępne są 2 3-kanałowe piloty.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.