Bosch rozpoczyna projekt 1000 narzędzi – 1000 testerów

24.05.2011

W ramach tegorocznego projektu aż 1000 narzędzi zostanie przetestowanych przez 1000 fachowców z całej Europy. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród nowych modeli elektronarzędzi profesjonalnych firmy Bosch. Raporty z testów zostaną opublikowane na stronie www.1000tools1000testers.com. Akcja potrwa do końca 2011 r.

Od połowy maja w ramach projektu 1000 narzędzi –1000 testerów użytkownicy w całej Europie mają szansę bezpłatnie przetestować nowości produktowe z linii narzędzi profesjonalnych firmy Bosch oraz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi fachowcami. Co ważne, ta akcja znacznie poszerza poprzedni program – Bosch ProTeam. „W tym roku przeznaczyliśmy niemal dwukrotnie więcej narzędzi do testowania, więc teraz jeszcze większa grupa profesjonalistów w Polsce będzie mogła wypróbować nowe produkty firmy Bosch za darmo”, mówi Marek Krajewski, Senior Brand Manager linii niebieskiej w Polsce. Nazwa akcji, 1000 narzędzi –1000 testerów, mówi wszystko – w ramach akcji aż 1000 narzędzi ma zostać przetestowanych przez 1000 fachowców z całej Europy. Wyniki testów dostarczone przez uczestników zostaną opublikowane na stronie www.1000tools1000testers.com, która będzie dostępna od połowy maja.

 

„Bardzo często fachowcy polegają przede wszystkim na własnych doświadczeniach i radach kolegów po fachu dotyczących użytkowania elektronarzędzi”, mówi Marek Krajewski, komentując program Boscha. „Dzięki inicjatywie 1000 narzędzi –1000 testerów możemy rozwinąć poprzedni projekt i uruchomić platformę, za pomocą której użytkownicy mogą się zgłaszać do wypróbowania narzędzi, zapoznawać się z wynikami testów i korzystać z praktycznego doświadczenia innych fachowców”.

 

Asortyment narzędzi przeznaczonych do testów obejmuje takie produkty jak odznaczające się ekstremalną wytrzymałością wkrętarki GSR 14,4 V-LI i 18 V-LI Professional. Te dwie bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki z linii Dynamic firmy Bosch są najkrótsze w swojej klasie i potrafią wkręcić do 500 wkrętów na jednym cyklu ładowania akumulatora (18 V). Fachowcy, którzy potrzebują szczególnie wytrzymałych i funkcjonalnych elektronarzędzi do najbardziej skomplikowanych zadań, mogą wybrać narzędzia z linii Robust firmy Bosch, takie jak bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki udarowe GSB 14,4 VE-2-LI i 18 VE-2-LI Professional. Pozostałe narzędzia, m.in. młot obrotowy klasy 2 kg, narzędzie wielofunkcyjne Multi-cutter, ukośnica, wyrzynarki, pojawią się w kolejnych etapach programu. 

 

Więcej informacji o akcji będzie można uzyskać od połowy maja na stronie www.1000tools1000testers.com.

 

Fot. Bosch

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.