Blachodachówka modułowa Ruukki Hyygge

20.04.2018

Ruukki wprowadza na rynek płaską blachodachówkę modułową Ruukki® Hyygge.

Nazwa pochodzi od hygge, duńskiego słowa, które najlepiej określa to, co w skandynawskiej filozofii cenimy najbardziej – bezpieczeństwo, poczucie bliskości, jakość. Ruukki® Hyygge, wyróżnia się estetyką oraz rozwiązaniami zapewniającymi łatwy montaż i bezpieczne użytkowanie. Jeden z dwóch wariantów wykończenia: z przetłoczeniami lub bez przetłoczeń daje możliwość montażu pokrycia dachowego na trzy różne sposoby. Do wyboru jest układ na cegiełkę lub liniowy dla paneli z przetłoczeniem i układ na cegiełkę dla paneli bez przetłoczeń.

 

 

Nowy produkt Ruukki to rozwiązanie zarówno dla budynków o prostych, dwuspadowych dachach, jak również dla budynków w zabudowie szeregowej i budynków wielorodzinnych. Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge dostępna jest w kolorach: grafitowym, antracytowym i czarnym oraz w grubości blachy 0,6 mm.

 

Ruukki Hyygge bez przetłoczeń

 

Ruukki Hyygge z przetłoczeniami

 

Estetyczny wygląd dachu i jego poprawne funkcjonowanie zapewnia specjalnie zaprojektowany system oryginalnych obróbek blacharskich. Przed skutkami promieniowania UV, korozją i zarysowaniami blachodachówkę chroni powłoka GreenCoat Purex z 40-letnią gwarancją techniczna. Dzięki produktom bezpieczeństwa dachowego oraz produktom do wentylacji Ruukki® Hyygge stanowi kompletne rozwiązanie.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.