Aparthotel Invite we Wrocławiu

17.06.2011

W II kwartale przyszłego roku zakończy się budowa pierwszego we Wrocławiu Aparthotelu Invite z pełnym zakresem usług hotelowych.

Wśród udogodnień oferowanych mieszkańcom obiektu zlokalizowanego w pobliżu centrum miasta znajdą się śniadania, sprzątanie apartamentu, wymiana pościeli, usługa prania oraz całodobowa recepcja.

Aparthotel powstający przy obiekcie Hubska Center to innowacyjne rozwiązanie wzorowane na podobnych obiektach w Ameryce czy na zachodzie Europy. – mówi Witold Sadowski z Deka Inwestycje, firmy realizującej projekt – Oferta  jest skierowana do osób, chcących zainwestować w mieszkanie w celach zarobkowych oraz tych, którzy po prostu planują zamieszkać w budynku oferującym room–service.

Apartamentem zakupionym w wersji „pod klucz” w standardzie 3 gwiazdkowego hotelu będzie można zarządzać we własnym zakresie lub też oddać go w dzierżawę firmie administrującej budynkiem i uzyskiwać z tego tytułu stały zagwarantowany zysk.

Wzdłuż budynku zaprojektowano pasaż handlowy oraz deptak, a w podziemiu usytuowany będzie parking z miejscami postojowymi. Ciekawa architektura całego kompleksu Hubska Center stworzy gustowne uzupełnienie dotychczasowego krajobrazu okolicy.

 

Cały budynek składa się z dwóch niezależnych części:

– segment I – usytuowany wzdłuż ul. Hubskiej „Biurowiec

Zawiera 1 lokal usługowy (173 m²) i reprezentacyjny hol wejściowy oraz  pow. biurowe na pięciu kondygnacjach: 84 – 350 m² (na jednej kondygnacji); W sumie ok. 1750 m² pow. biur.;

 

 

– segment II – usytuowany w głębi działki Aparthotel Invite

Zawiera 106 apartamentów na 7 kondygnacjach  oferowanych w stanie deweloperskim i w opcji pod klucz;

Na parterze – lokal usługowy 300 m² z przeznaczeniem pod restaurację.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.